רצרצ שירותים משפטיים
שליחויות משפטיות בכל הארץ
רצרצ שירותים משפטיים
שירותים משפטיים און ליין
Previous
Next

מה אנחנו מציעים

שליחויות משפטיות

שליחויות משפטיות בכל הארץ

פירוק חברה און ליין

פירוק חברה בלי לזוז מהבית

אימות חתימה עד הבית

על יד עו"ד מוסמך

פעולות ברשם החברות

העברת מניות, רישום חברה ועוד

צריכים שליחות? נמאס לכם להתעסק בבירוקרטיה?

צרו עימנו קשר ברצרצ שירותים משפטיים ולא תצטערו..

שירותים משפטיים ושליחות משפטית

רצרצ שירותים משפטיים מספקת לכם שירות שליחויות מהיר ואמין, המותאם במיוחד לתחום המסירות המשפטיות.כיוון שבין לקוחותינו נמנים עסקים וחברות המתעסקים בעניינים משפטיים כחלק משגרת העבודה, כמו גם עורכי דין רבים שזקוקים לשירותים אלה באופן יומיומי, שמנו לעצמנו למטרה להפוך את השליחות המשפטית להתמחות הייחודית שלנו.
אנו מודעים לצרכים הייחודיים של השירותים המשפטיים והשליחות המשפטית- הצורך באמינות, בקפדנות, באחריות ובהתייחסות לכל משלוח כבעל חשיבות ממדרגה ראשונה. אנחנו מודעים לקשיים הביורוקרטים הכרוכים ברוב השליחויות המשפטיות ובצורך לדייק בכל רישום ובכל מסירה. אנחנו מודעים לכך שהזמן שלכם יקר וכי אתם רוצים להסיר מכם את נטל השירותים המשפטיים  כדי לעסוק בעיקר.

לפיכך הקמנו את צי השירותים המשפטיים והשליחויות המשפטיות- צי של שליחים על רכבים ועל קטנועים, שליחים שעברו הכשרה מיוחדת בתחום ומכירים מקרוב את המוסדות השונים הקשורים לתחום- בין אם מדובר בהוצאה לפועל, בתי המשפט השונים, משטרת ישראל, הטאבו, רשם החברות וכל שאר המוסדות להם נזקקים לקוחותינו על בסיס קבוע.
אנו מבצעים את השליחויות המשפטיות באחריות ובמקצועיות. השליחים מודעים לחשיבות התפקיד ולכן מקפידים על עמידה בזמנים ועל יסודיות בכל משלוח ומשלוח. השליחים של רצרצ שירותים משפטיים  ישמרו על אותה רוח.

צור קשר
close slider
גלילה לראש העמוד
× שלחו ואטסאפ
דילוג לתוכן